PRAVIDELNÁ SETKÁNÍ

Aktuální oznámení: 

Kontemplativní setkávání probíhají v novém  akademickém roce vždy ve čtvrtky počínaje od  čtvrtka 5. 10. 2023. Kontemplativní setkání nebude 7.3. a 28.3. 2024, děkujeme za pochopení,

Setkání probíhají ve čtvrtky v sídle institutu Dalet na Kubíčkově ulici č. 19 (cca 3 minuty chůze z Náměstí republiky), sraz je na schodech před dveřmi. Začátek je vždy ve 18:30. Doporučujeme dorazit s pětiminutovým předstihem, protože ve 18:30 budou již dveře zavřeny a nebude již možné se daného setkání zúčastnit (pokud jsou dveře zavřeny prosíme o ohleduplnost k ostatním – je dobré nezvonit ani neklepat).

Na začátku setkání proběhne krátké seznámení se a posdílení, poté následují dva půlhodinové bloky kontemplace s přestávkou, poté následuje krátké sdílení zkušenosti z kontemplace. Celé setkání končí cca ve 20:00.  Na setkání není třeba se předem hlásit, lze rovnou dorazit na místo setkání. Pro ty, kteří nemají žádnou zkušenost s kontemplativní modlitbou či meditací, proběhne během prvního bloku meditace praktické uvedení.

Setkání doprovázejí Jan Regner a Leoš Zatloukal.